Вернуться   Женский форум > Кривой Рог - для детей и взрослых > Актуальные вопросы > Пособия, субсидии, льготы
Онлайн тесты Радио Салон красоты Сервисы Развивашки для деток Гадания Гороскоп Награды Контакты

Ответ
 
LinkBack Опции темы Опции просмотра
Старый 20.05.2015, 02:07   #1
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию Субсидия 2015

8_html_7f9b01cb.jpg

В связи со значительным повышением стоимости коммунальных услуг, остро стал вопрос возможности их оплаты. Кабинет Министров Украины изменил процедуру назначения субсидий. Должна отметить, что система явно упрощена и получить желанные скидки может вполне позволить среднестатистическая семья.
На сайте Министерства социальной политики есть вся интересующая информация.

Для кого вопрос актуален, давайте разбираться вместе, делиться опытом и мнениями#субсидия #форум _мам #кривой_рог #платежи #коммунальные_услуги #тарифы #follow


data-matched-content-ui-type="image_sidebyside"
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.05.2015, 02:14   #2
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию

Калькулятор субсидий Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Благодаря данному калькулятору можно рассчитать положенный размер субсидии

Цитата:
УВАГА! ОТРИМАЙТЕ З ТРАВНЯ СУБСИДІЇ
ЗА СПРОЩЕНИМИ УМОВАМИ:


 • подача лише двох документів - заяви та декларації
 • скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожна)
 • термін дії субсидії - 12 місяців, а не опалювальний сезон
 • автоматичне подовження нарахування субсидій на наступний рік
 • можливість надіслати документи поштою
Знято наступні обмеження при оформленні субсидії:

 • щодо майнового стану (окрім одноразової покупки понад 50 тисяч гривень)
 • щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні
 • щодо здачі в найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію
Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.
ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ НАДІЙДУТЬ ПОШТОЮ У КВІТНІ

Деталі щодо отримання субсидій за новими правилами:
 • В органах соцзахисту за місцем реєстрації
 • На сайтах www.mlsp.gov.ua та www.protaryfy.com
 • За номером гарячої лінії 0 800 507 309 (безкоштовно, цілодобово)
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.05.2015, 02:30   #3
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию

Реформа системи надання житлових субсидій населенню:

Цитата:
Запроваджується принцип призначення субсидії на підставі задекларованих даних заявником.

При цьому перевірка достовірності цих даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій.
Цитата:
Кожне домогосподарство одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні 2015 року отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії.

Підприємства, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення мають забезпечити виготовлення бланків Заяви та Декларації і доставку їх до споживачів разом з рахунками на оплату послуг.
Цитата:
Скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій крім здійснення одноразової дорого вартісної покупки (на суму понад 50 тис. гривень):
*наявність у власності двох житлових приміщень;
*наявність у власності двох автомобілів;
*наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;
*здача в найм житлового приміщення;
*здійснення покупки товарів, робіт та послуг (у тому числі оплата медичних послуг та навчання) на суму понад 10 прожиткових мінімумів;
Цитата:
Запроваджується надання субсидії на
12 місяців
, а не опалювальний період як раніше.

Встановлюється автоматичний принцип надання субсидії на новий період(скасовується необхідність повторного звернення до органу соціального захисту населення для призначення субсидії на новий період у разі відсутності змін).
Цитата:
Для 1,1 мільйонів сімей, які сьогодні одержують субсидії(в опалювальний період 2014-2015 років)передбачається автоматичне призначення субсидій на новий термін без необхідності надання нового пакету документів та звернення до органів соціального захисту населення.
Цитата:
Надається право на оформлення субсидій особам, які не зареєстровані у житловому приміщенні, але орендують житло і оплачують вартість житлово-комунальних послуг на підставі письмового договору найму (оренди) житла.
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.05.2015, 02:40   #4
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию

Реформа системи надання житлових субсидій населенню:
Цитата:
Порядок звернення за житловою субсидією:

1. Кому призначається субсидія
Субсидія призначається одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунокна оплату житлово-комунальних послуг.
Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.

2.Куди і як подаються документи
З питання призначення житлової субсидії необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
Документи для призначення субсидії можуть бути надісланідо місцевого управління праці та соціального захисту населення поштою.
У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення субсидій здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищних рад.
Цитата:
Перелік документів для призначення субсидії

*спрощена заява(за встановленою формою на 1 арк.);
*спрощена декларація про доходи і витрати осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (за встановленою формою на 1 арк).
Всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами) надають організації, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення.
Інформацію про доходи для призначення житлової субсидії органи соціального захисту населення будуть отримувати у порядку обміну від Державної фіскальної служи та Пенсійного фонду.
При цьому, заборонятиметься вимагати від заявників інші документи, ніж передбачені Положенням про призначення житлових субсидій.
Цитата:
Термін призначення житлової субсидії

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначатиметься на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням.

Для призначення житлової субсидії застосовуватимуться доходи за попередній календарний рік без урахування сплачених податків.
Після закінчення терміну отримання субсидії органи соціального захисту населення здійснюватимуть розрахунок субсидії на наступний період автоматично.
Для цього вони збиратимуть необхідну інформацію без звернення громадянина і протягом двох місяців з початку нового періоду прийматимуть рішення щодо призначення (непризначення) субсидії цим домогосподарствам та письмово інформують про прийняте рішення громадян, які зверталися.
Цитата:
Посилення відповідальності заявника за надані відомості для призначення субсидії Всі члени домогосподарства дають згоду на обробку персональних даних про сім’ю, доходи, витрати, що необхідні для призначення житлової субсидії.
У разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, про купівлю товарів або оплату послуг)заявник зобов’язується у місячний термін повідомити орган соціального захисту населення.
Якщо подано неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб може бути відмовлено в призначенні субсидії або припинено її надання. У такому разі заявник зобов’язується повернути надміру перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.


Цитата:
Набрання чинності змін до програми субсидій

Зміни до порядку призначення житлових субсидій набувають чинності і будуть застосовуватись при наданні субсидій з 1 травня 2015 року.
При цьому норма щодо доставки до кожного домогосподарства спрощених форм заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії(у квітні та жовтні 2015 року)набирає чинності з моменту опублікування.
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.05.2015, 01:23   #5
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию

Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій
(зі сторінки Мінсоцполітики у мережі Фейсбук)

1.Скільки часу відводиться чиновникам на розгляд питання – надавати чи ні конкретній людині субсидію? Час рахується з моменту відправки документів поштою, чи з дня отримання? Як я дізнаюся, чи надано мені субсидію?
Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей:
від організацій-надавачів послуг – про забезпеченість комунальними послугами, їх вартість;
від житлово-експлуатаційних організацій або інших органів, що визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а у сільській місцевості від сільських (селищних) рад – про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб;
від ДФС ,ПФУ – про доходи.
Після проведених розрахунків заявнику видається повідомлення про призначення житлової субсидії.

2.Прокоментуйте, чи вносити мобілізованого солдата в декларацію на субсидію? Мобілізований з січня 2015 року.
Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають, на підставі рішень районних держадміністрацій та виконавчих органів міських рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).
Таким чином, у Декларації має бути зазначено інформацію про всіх зареєстрованих осіб (у примітці можна зазначити, що конкретна особа не проживає), а у Заяві відмітити необхідність розгляду питання комісією (за наявності засобів обліку послуг).
За відсутності засобів обліку комунальних послуг питання щодо нарахування плати на фактично проживаючих осіб необхідно вирішувати з організаціями, що надають споживачеві вказані послуги, шляхом зняття нарахувань з особи, яка відсутня тривалий час.

3. Люди побоюються, що дані про їхній майновий стан, які потрібно вказувати у деклараціях для отримання субсидій, будуть тим чи іншим чином використані проти них співробітниками Державної фіскальної служби. Чи планують органи соціального захисту обмінюватися інформацією про доходи і майно громадян з фіскалами, зокрема чи передаватимуть таку інформацію до ДФС?
На запит органу соціального захисту населення ДФС надає інформацію про доходи громадян. При цьому надання будь-якої інформації до ДФС не передбачено.

4. Я прописаний у квартирі один, але проживаю в ній з сім'єю. У такому разі в заяві на субсидію мені вказувати усіх членів сім'ї, чи тільки себе?
І ще одне запитання. Якщо я оформлю субсидію, а в майбутньому у мене зміниться на краще матеріальний стан – як я зможу відмовитися від субсидії?
Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
При заповненні декларації слід надавати відомості про зареєстрованих осіб. Для відмови від призначення житлової субсидії необхідно звернутися до органу соціального захисту населення з заявою про відмову від участі в програмі житлових субсидій.

5. Чи можна оформлювати субсидію на житлову площу, де людина не зареєстрована, а лише є її власником і проживає там?
Житлова субсидія призначається за місцем реєстрації.

6. Яку суму доходу вписувати в декларацію? У роз'яснені сказано так: сума доходу мінус податок з доходів фізосіб. А чи враховувати єдиний соцвнесок і військовий збір, а також пільгу, яку отримують при нарахуванні зарплати, і тільки після відмінусування якої вираховується податок з доходу фізосіб? Чи, може, в декларації писати суму доходу що отримана на руки?
Для призначення субсидії враховуватимуться доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік.

7. У квартирі фактично проживає дві людини, а дві мої доньки вже 10 років мешкають за кордоном. При оформленні субсидії (по-новому) вимагають відповідні довідки. Що робити? Я і моя мати – пенсіонери (отримуємо 1107 грн. та 1200 грн.).
Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають, на підставі рішень районних держадміністрацій та виконавчих органів міських рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).
Таким чином, у Декларації має бути зазначено інформацію про всіх зареєстрованих осіб (у примітці можна зазначити, що конкретна особа не проживає), а у Заяві відмітити необхідність розгляду питання комісією (за наявності засобів обліку послуг).
За відсутності засобів обліку комунальних послуг питання щодо нарахування плати на фактично проживаючих осіб необхідно вирішувати з організаціями, що надають споживачеві вказані послуги, шляхом зняття нарахувань з особи, яка відсутня тривалий час.

8. Які дані в декларацію вносити фізичним особам підприємцям?
Доходи осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, визначаються на підставі даних державних податкових адміністрацій. За відсутності цих даних - на підставі Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності протягом календарного року.

9. Я живу в квартирі моєї матері, живу окремо і самостійно сплачую всі послуги. Я тут прописана із дітьми, частина рахунків оформлена на мене, а частина – на матір. У квартирі, яка належить мені, проживає окремо мій дідусь, який там прописаний, і тут така сама ситуація: частина рахунків оформлена на нього, а частина на мене. При цьому кожен з нас хоче отримати субсидію. Як в такому разі заповнити заяву, щоб в УПтаСЗН не було причин для відмови?
Особові рахунки по сплаті всіх житлово-комунальних послуг мають бути відкриті на одну особу, яка зареєстрована у житловому приміщенні.

10. У будинку зареєстровані 4 особи, але реально проживають лише 2.
1) Чи потрібно разом з заявою та декларацією на отримання субсидії подавати якісь документи, які підтверджують відсутність цих двох осіб ?
2) Як називається цей документ ?
3) Хто має право (і обов’язок) його видавати ?
4) Чи може цей документ видати селищна рада ?

Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають, на підставі рішень районних держадміністрацій та виконавчих органів міських рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).
Таким чином, у Декларації має бути зазначено інформацію про всіх зареєстрованих осіб (у примітці можна зазначити, що конкретна особа не проживає), а у Заяві відмітити необхідність розгляду питання комісією (за наявності засобів обліку послуг).
За відсутності засобів обліку комунальних послуг питання щодо нарахування плати на фактично проживаючих осіб необхідно вирішувати з організаціями, що надають споживачеві вказані послуги, шляхом зняття нарахувань з особи, яка відсутня тривалий час.
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.05.2015, 01:28   #6
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию

Протягом травня до місцевих органів соціального захисту населення для оформлення субсидій вже звернулося близько 700 тисяч родин. Про це на засіданні Кабінету міністрів України повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко
„Це свідчить про те, що нова система субсидій реально працює, що люди відчули можливість захистити свої соціальні права внаслідок підвищення цін на житлово-комунальні послуги та газ для населення”, - сказав він, зауваживши, що „порівняно з травнем попереднього року вже оформили субсидії на 400 тисяч родин більше”.
Павло Розенко також нагадав, що усім, хто звернеться за субсидіями протягом травня-червня, субсидія буде оформлена з 1 квітня 2015 року, а тим, кому субсидія була оформлена до травня, її повинні продовжити автоматично.
Глава Мінсоцполітики також висловив готовність Уряду найближчим часом внести зміни до відповідної постанови, щоб оперативно виправии ті недоліки, які виявлені вже зараз.
"Напрацьовані вже комплексні зміни, які випливають із тих проблем, які ми сьогодні бачимо. І я просив би всі міністерства в найкоротші терміни ці зміни погодити і щоб на найближчих засіданнях Кабінету міністрів ми внесли зміни у постанову, яка регулює питання призначення субсидій, щоби ми адекватно і швидко реагували на ті проблеми, які ми зараз відчуваємо", - наголосив Павло Розенко.
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.10.2015, 17:51   #7
 
Регистрация: 22.10.2015
Сообщений: 1
Светлана1 я только учусь
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от G.Elena Посмотреть сообщение
Вложение 955

В связи со значительным повышением стоимости коммунальных услуг, остро стал вопрос возможности их оплаты. Кабинет Министров Украины изменил процедуру назначения субсидий. Должна отметить, что система явно упрощена и получить желанные скидки может вполне позволить среднестатистическая семья.
На сайте Министерства социальной политики есть вся интересующая информация.

Для кого вопрос актуален, давайте разбираться вместе, делиться опытом и мнениями#субсидия #форум _мам #кривой_рог #платежи #коммунальные_услуги #тарифы #followДоброго времени суток. Подскажите, пожалуйста,как оплачивать услуги по субсидии, с изменением цены на электроэнергию с 1 сентября 2015г? К примеру, субсидия оплачивает 150 кВт в сумме это 68,10 грн. На сегодняшний день, учитывая новые тарифы на свет (до 100 кВт-45,60грн, до 600 кВт - 78,90грн) 150 кВт стоит 85,05 грн. Вопрос: эту разницу (85,05-68,10=16,95грн) доплачивать + обязательный платеж или же платить только обязательный платеж на 150 кВт и не смотреть на изменение цен?
Светлана1 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.12.2015, 12:40   #8
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию

Светлана1 Здравствуйте!Извините, давно не была на форумек сожалению, я не оформляю субсидию, я делилась встречающейся информацией с теми, кто начинает или участвует в этой процедуре. Она нова и вопросов масса. Самую верную консультацию, думаю, разъяснят в соответствующих службах. Но по имеющимся данным и кое-каким знаниямсубсидия предоставляется на социальные нормы, но с учетом действующих тарифов.
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.12.2015, 12:44   #9
 
Аватар для G.Elena
 
Регистрация: 15.02.2015
Сообщений: 265
G.Elena я только учусь
По умолчанию

Много полезной информации можно найти на сайте Министерства социальной политики Украины в разделе "Все про житлові субсидії"
G.Elena вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.Текущее время: 20:46. Часовой пояс GMT +3.