Форум мам Дніпра та області

Please or Register to create posts and topics.

Как убрать бока

Девочки, это ужас(((( после родов не могу убрать бока и все. Спортом занимаюсь, сбросила 7 кг. подтянула ноги, руки, а вот бока((((( не уходят и все( что делать? Как быть?

Попробуйте бег, хулахуп, наклоны с выпадом)

Цитата: Виктория Бабицкая от 12.05.2021, 21:31

Девочки, это ужас(((( после родов не могу убрать бока и все. Спортом занимаюсь, сбросила 7 кг. подтянула ноги, руки, а вот бока((((( не уходят и все( что делать? Как быть?

Вам нужны персональные тренировки с хорошим фитнес-тренером. Без этого очень трудно общими усилиями сбросить точечные места, ибо как правило 80% упражнений выполняются неправильно. Если неправильными упражнениями можно подтянуть ноги (ну нечему там отдыхать как не делай), то мышцы живота или спины не так уж и просто задействовать, даже делая неправильно.

Вам нужны персональные тренировки с хорошим фитнес-тренером.

Для покращення здоров'я багато людей почали ходити на йогу.

Хочу застерегти від помилок, яких допустила сама. Оскільки ці секти є і в Дніпрі, то зверніть увагу!!! Мене в свій час ніхто не попередив.

Шарлатанські контора так званого гуру ар сантема. З власного досвіду! Буду рада , якщо когось застережу вчасно.
На такі заняття+семінари ходила в Києві до Дідковського, т.з учня.
Не одразу розібралась, що за асанами стоїть справжній бабло-бізнес. А ще їх "гуру" старий сексуальний збоченець.
Я дуже хочу застерегти тих, хто з відкритим серцем прийдуть в ці філіали і повірять цим псевдо-гуру.
Я прийшла в цю секту в 18 років. і не вистачило досвіду тікати від цих інструкторів та їх ідей заробляти на людях і спотворювати їх бачення. Тим самим ізолюючи від родини, друзів, повністю заполонивши розум своїми бредовими ідеями.
Те що вони ставлять самих просунутих на путь, з якого УВАГА! не можна зійти. Дають "вселенские" імена. Замовити ім'я можна в Москві. Це гроші. Потім ім'я "одягають" - теж гроші. Ну а потім піти від них не можна. Плати. І ще й залякають так спецслужбами, що більшість мовчать і ніде навіть не жаліються.
Основний офіс у них в Москві.
В Києві це був філіал Кушнір і Капитон на ДВРЗ. Ще в Харкові і Дніпрі
На Оболоні та в центрі - Дідковський.
У всіх по окремому сайту
В чому небезпека таких шкіл?
- люди з дому починають виносити гроші. Під так званим духовним розвитком вони пропонують здати золото в ломбард, розрахуватися зі всесвітом віддавши якісь цінні речі ( на приклад винести на вулицю синтезатор)
Взагалі на духовних речах всі завжди заробляли.
Вони тобі продадуть за півтори тисячі рублів мандалу, щоб зняти прокляття.
Ну або проведуть за 1000 руб семінар по відкриттю надздібностей. Ви зможете бачити через стіни, телепортуватися. Але якщо ви хочете читати думки, то треба буде все таки мандалу за 2500 руб
Це для геть бідних. Для багатших є дорожчі варіанти.
Типу зняти Предрасположеность к онко. 5000 руб. А ще до курсу мандалу треба обов'язково і мантру вони зчитають спеціально для вас.
Водять за ніс роками. А дурники носять. І як би світ існував без дурнів?

В таких школах тільки гуру при грошах. З гарним маєтком і лендровером.

Хочете духовний розвиток - платіть? Хочете благословення - платіть?

Будьте обачні і обережні, а також готові допомогти тим, хто зі скрученою головою займається так званим "духовним розвитком".

 

Мами Дніпра та області