Мода на Лоліт, чи як живуть «баби-ягідки» у світі педофілів?

Мода на Лолит, или как живут «бабы-ягодки» в мире педофилов?

Незважаючи на низку гучних скандалів з оголеними фото підлітків, навряд чи хтось заперечуватиме, що мода на бебі-фейс — сучасний тренд, який диктує нам індустрія краси та стилю.

Моделі починають виходити на подіум і зніматися в глянці вже з 14 років і далеко не в чернечих вбраннях. Ми схильні звинувачувати модні журнали у пропаганді стилю німфеток, у тому, що нам нав’язують культ молодого тіла та безневинних форм, а фешн-індустрія відповідає, що саме попит породжує пропозицію. Набоков був далеко не першим і не останнім, хто описував пристрасть до юних істот. Чистота і невинність завжди мали попит, їх продавали і купували задорого.

Зірка «Блакитної лагуни» Брук Шілдс знялася у фільмі, коли їй було лише 15, а до цього у 10-річному віці позувала повністю оголеною для фотосесії журналу для дорослих. От хоч убийте, не розумію, на що там ці дорослі дивилися? Але головне, все це робилося за згодою її матері. Адже саме матусі тягнуть своїх нащадків у шоу-бізнес, сподіваючись, що ті досягнуть висот, до яких їм не вдалося дотягнутися.

Дітей продавали завжди, але зараз це маскують гарною обгорткою

І незважаючи на популярність сімейства Кардашьян і спробу ввести в моду пишні форми зрілих жінок, сильні світу цього купують собі молодші іграшки. І суспільство це схвалює. Якщо крутий самець може дозволити собі юну красуню, це розуміє його статус в очах оточуючих.

Наскільки сучасний світ прихильний до педофілії, настільки ж він жорстокий до вікових змін. З’явилися термін ейджизм та поняття факабельності

І багато хто впевнений, що жінка після 45 за визначенням такою не є, якщо вона, звичайно, не проводить по півдня в салонах краси і не перекроєна пластикою. І це правда! Ні, я нічого проти пластичної хірургії не маю, сама хоч зараз під ножа, але дозволити собі це може далеко не кожна. Та й страшно, якщо чесно.

Якщо життя після 40 і починається, то яке завгодно, але не сексуальне

Можна будувати кар’єру, займатися громадською діяльністю, або нарешті собою і улюбленим хобі, але на любовному фронті «ягідки» все частіше залишаються на лаві запасних, і це факт. Прикро? Все залежить від сприйняття. Якщо ти все життя чекала принца на білому коні, то усвідомлювати, що і дракони вже всі розібрані, напевно, гірко. А якщо постійно відбивалася від цих настирливих залицяльників і воліла сама боротися з драконами, то і в нефакабельності можна знайти плюси – на цицьки ніхто не вирячається, за жопу не щипає, цінують твої розум, знання, досвід і неординарність.

Ні, можна, звичайно, до посиніння присідати і втирати в морду огірки, сподіваючись наздогнати молодих конкуренток, але вік нікуди не дінеться. Я не закликаю забити на себе, бідіпозитив однозначно не моє, але вибір простий: чи насолоджуватися тим, що є, чи надриватися у заздалегідь програній битві. Що вибираєте ви? Чи розумієте ви, що вже «вийшли в тираж» чи наскільки сильно лякає вас така перспектива?

Рейтинг
( 5 оцінок, середнє 4.2 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Мами Дніпра та області
Коментарі: 8
 1. Карина Мусалаева

  Ужас :cry: тоже много раз обращала внимание, особенно в инсте на молодых девушек, которым 14-15-16 лет и их фото. Мне не с чем сравнивать, но кажется, что в журнале Плейбой все куда сдержаней :???:

  1. Арина Крилова

   ой это ужас :shock: сама в шоке от тех фото, которые некоторые девочки выкладывают. как на кастинг

 2. SaraKonnor

  А на фото мадам годков эдак 25 :lol:

 3. Надежда Железнякова

  ой это ужас. тоже смотрю инсту по поражаюсь :???: :???: :???: куда их родители смотрят :cry:

 4. Елена Михневич

  Дамс :cry: девочки сейчас продают себя сами, как товар. Где только можно :roll:

 5. Mariia Zimina

  :sad: современные реалии :???:

 6. Гулия Исламова

  :lol: время меняется, меняются и люди. раньше девочек в 12 лет замуж выдавали и норм жили, прогресс делали :grin: а сейчас девочки в 17 фотографируют свое тело и все прям ахают и охают :roll: завидуете? :lol:

  1. Милана Вертинская

   вы сейчас серьезно? :shock:

Додати коментар