Що подарувати дітям на Новий рік 2022 року?

Что подарить детям на Новый год

Діти вірять у диво та чари, тому так важливо вибрати відповідний подарунок на Новий рік. Одні хлопчики та дівчатка загадують бажання чи пишуть листи діду Морозу. Інші хлопці відповідають, що не знають, що хотіли б отримати у подарунок. Ідеї, які наведені нижче, допоможуть батькам вибрати подарунок до Нового 2022 року.

Іграшки з дерева, що розвивають

Такий подарунок підійде дитині до 2 років. Ці іграшки стимулюють уяву, зорово-моторну координацію та дрібну моторику. Вони виготовлені з натурального дерева, тому таку іграшку можна без побоювання спробувати на зуб. Дитячі психологи вважають, що такі предмети стимулюють дітей більше, ніж пластикові іграшки. Хорошим варіантом подарунка для малюків стане барвистий будиночок із геометричними фігурами. Виробники рекомендують такі іграшки однорічним дітям. За фактом, будиночок-сортер буде цікавий і старшим дітям. Такі іграшки зміцнюють пам’ять, стимулюють просторове мислення, і навіть розвивають логіку.

Коники

Багато хлопців люблять відвідувати ковзанку. Чотирирічного малюка вже можна покласти перші ковзани під ялинку. Звичайно, підлітку потрібні вже дорожчі та функціональні моделі. Старшому школяру вже можна подарувати не лише ковзани, а й квиток на відвідування ковзанки. У 2022 році буде в тренді здоровий спосіб життя та спорт, тому ковзани будуть актуальні.

Набори для творчості

Дітям віком від 6 років підійдуть набори для творчості. Такий подарунок не лише цікавий, а й корисний. Він заохочує потяг до знань. У дитячих магазинах можна знайти набори юного парфумера, хімічну лабораторію або валізку для фокусів.

Настільні ігри, що розвивають

Діти віком від 6 до 9 років можуть грати в настільні ігри разом із друзями або членами сім’ї. Компактні головоломки легко брати із собою у дорогу. Ігри-вікторини чудово розвивають ерудицію. Традиційні шашки та шахи благотворно впливають на логічне мислення. Настільні ігри сприятимуть веселому та корисному проведенню дозвілля.

Світловий планшет для малювання

Творчі діти неодмінно зрадіють такому подарунку. Модний гаджет з регульованим світлодіодним підсвічуванням дозволить хлопцям малювати будь-яких персонажів. Крім того, дитина зможе створити власні мальовані мультфільми. Цей корисний подарунок також допомагає тренуватись у каліграфії. Планшет чудово розвиває уяву та сприяє творчому самовираженню.
Звичайно, вибираючи подарунок для дитини, потрібно орієнтуватися на її вік, інтереси та смаки. Проте, варіанти, представлені вище, універсальні та підійдуть багатьом хлопцям.

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Мами Дніпра та області
Коментарі: 3
 1. Ирина Хусаинова

  Развивающие настольные игры :idea: а то втыкают в планшеты :???:

 2. Анна Резникова

  Игрушки из дерева отличная, кстати, идея :idea:

  1. Ирина Ломакина

   Поддерживаю! Сейчас тем более есть даже конструкторы с дерева с механическими частями :idea:

Додати коментар