Циклони накрили всю Україну: у Дніпрі вируватиме негода

Циклони накрили всю Україну: у Дніпрі вируватиме негода

Україна у четвер виявиться під впливом потужної південної зони підвищеного атмосферного тиску. Тому опадів не передбачається, хіба що в деяких областях може йти невеликий мокрий сніг або дощ. Про це повідомила народний синоптик Наталія Діденко.

Температура повітря в Україні найближчої ночі опускатиметься до невеликих “мінусів”, а вдень у четвер становитиме +3+7 градусів, на півдні до +9 градусів, а на північному сході та східних областях буде найхолодніше, 0+3 градуси. У Києві 29 грудня опади малоймовірні. Вночі 0, -2 градуси, вдень +1+3 градуси. Надалі в Україні теплітиме і вже вдень 1 січня максимальна температура повітря +5+12 градусів, у східній частині +3+8 градусів.

У четвер, 29 грудня, мінімальна температура повітря становитиме -2 градуси. Максимальна температура досягне свого піку ближче до вечора з 14:00 до 15:00 і триматиметься близько 3 градусів. Відчуватися може прохолодніше. Середня вологість становитиме 85%, а загальна кількість опадів буде 0 мм, швидкість вітру варто очікувати від 8 до 17 км/год, з поривами до 36 км/год.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Мами Дніпра та області
Додати коментар