Якого розміру мають бути жіночі груди?

Какого размера должна быть женская грудь?

Невелике збільшення розміру грудей жінка може статися до двадцяти років. Груди молодої дівчини еластичні, соски рожеві, у жінки соски з віком набувають коричневого відтінку. У дівчини, яка почала жити статевим життям, груди трохи збільшуються і опускаються.

Під час вагітності і в період лактації, груди сильно збільшується. Після того, як жінка перестає годувати дитину грудьми, груди повертаються до колишнього розміру.

Якщо груди не розвиваються, під сосками не відчутна залозиста тканина. Це патологічна недорозвиненість молочних залоз. Подібне є відхиленням, яке називається гіпоплазією. Його зазвичай діагностує лікар-маммолог.

Існує також інша патологія під назвою гігантомастія. При цій патології розмір грудей набагато більший за звичайний.

Часто зустрічається відхилення як асиметричного розвитку молочних залоз. При такій патології одні груди візуально значно відрізняються від іншої. Якщо різниця в розмірах грудей дуже помітна, необхідна пластична операція, що коригує. При невеликій асиметрії приховати недоліки дозволяє правильно підібраний бюстгальтер.

Рівень естрогенів закладено генетично. Після двадцяти років груди не збільшуються у розмірах. Збільшенню грудей після двадцяти років може сприяти лише вагітність та збільшення ваги. При збільшенні ваги груди стає більше завдяки потовщенню жирового прошарку. Це не дуже гарна ознака. Наявність жирової тканини сприяє опусканню грудей.

Збільшити груди без пластичної операції можна за допомогою спеціальних вправ. Є вправи з гантелями, завдяки яким груди стають більш красивими і пружними.

Деякі дівчата, які незадоволені розміром своїх грудей, носять спеціальні бюстгальтери з поролоновими прокладками.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Мами Дніпра та області
Коментарі: 4
 1. Татьяна Чайковская
 2. Алиса Шелехова

  :roll: а если скажем не полный 1-ый? :cry:

 3. SaraKonnor

  Шо значит “какая должна быть”?) :roll:
  У меня 78 в обхвате, это ноль или неполный первый? :x

 4. SaraKonnor

  И шо, мне вешаться теперь? :lol:

Додати коментар